Chcete se sami a nezávazně přesvědčit o kvalitě našeho extraktu sibiřské chagy? Zašleme Vám VZOREK ZDARMA. Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo nám napsat e-mail s adresou dodání.

Sibiřská chaga - buněčný nektar

Jedinečný produkt ze sibiřské tajgy, připravený patentovanou ultrazvukovou UTM-technologií umožňující získat jinak nedostupné mikronutrienty ze samého srdce rostlinné buňky. Dodáváme ve třech různých kombinacích s dalšími rostlinnými výtažky: BŘÍZA + HLOH | RAKYTNÍK + PROPOLIS | JEDLE + TŘEZALKA.

690 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Buněčný nektar ze sibiřské chagy je výtažek z ručně sbírané houby s českým názvem rezavec šikmý, získaný unikátní UTM-technologií, která pomocí působení ultrazvuku umožňuje narušit přímo buněčnou stěnu mycelia a tím bez znehodnocení získat vzácné, tělu prospěšné látky při zachování jejich biologické aktivity a blahodárných účinků na zdraví člověka. Takto získaný buněčný nektar je poté pečlivě filtrován a čištěn při nízkých teplotách pro maximální zachování jeho biologické aktivity. Neobsahuje žádné nerozpustné, nestravitelné zbytky houby, je lehce vstřebatelný a účinný.

 

Buněčný nektar sibiřské chagy nabízíme ve třech variantách, v kombinaci s buněčným nektarem z březového listí a šťávou z hlohu, s rakytníkovou šťávou a propolisem nebo s buněčným nektarem ze sibiřské jedle a třezalky.

 

Užití: zřeďte 15 ml koncentrovaného nektaru (3 polékové lžíce) 150 – 200 ml studené nebo teplé vody (max. 80°C) a promíchejte. Intenzita chuti závisí na množství přidané vody. Možno přisladit medem.

 

Obsah balení: 250 ml.

 

Doplněk stravy. Doporučená denní dávka: 15 ml.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky.

Uchovávejte mimo dosah dětí.   

Skladujte při teplotě do 25°C a vlhkosti nejvýše 75%.

Kód Kód: 80/BRI 80/RAK 80/JED Zvolte variantu
Jméno značky: Life Organic
Kategorie: Buněčný nektar

Buněčný nektar chagy