Chcete se sami a nezávazně přesvědčit o kvalitě našeho extraktu sibiřské chagy? Zašleme Vám VZOREK ZDARMA. Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo nám napsat e-mail s adresou dodání.

Sibiřská chaga s jedlovým extraktem - tablety

Akce
ChagaTabletyJedle1
469 Kč –47 %

Tablety pro přípravu lahodného horkého nápoje z chagy. Sušená lisovaná divoce rostoucí sibiřská medicinální houba chaga, obohacená o 100% čistý extrakt chagy a propolis. Praktická forma pro snadnou a rychlou přípravu chutného nápoje, nejen na cestách.

 

Obsah balení: 45 tablet (45 g).

249 Kč
Skladem

Rozpustné tablety se sibiřské chagy vznikají lisováním sušené divoce rostoucí březové houby chaga, ručně sbírané v čistém prostředí daleko od civilizace. Pozitivní účinky chagy jsou obohaceny přídavkem propolisu. Intenzita chuti výsledného nápoje, ale především jeho blahodárné účinky na naše tělo jsou zesíleny přidáním nejčistšího chagového extraktu, který obsahuje nejméně 50% chromogenního komplexu a 40% polysacharidů. Každá tableta je tak tvořena z 80 % jemně drcenou sušenou houbou chaga a z 20 % extraktem nejvyšší kvality. Po rozpuštění tablety ve vodě zůstává na dně šálku malé množství sedliny.

 

Způsob použití:

Vložte jednu tabletu do šálku a zalijte 200 – 250 ml vroucí vody, zamíchejte a nechte 5 minut louhovat.

Získáte tak lahodný, černohnědý, mírně nahořklý nápoj, s malým množstvím sedliny drcené sušené houby. Výslednou chuť můžete upravit použitím většího či menšího množství vody a podle chuti případně dosladit medem.

 

Doplněk stravy. Doporučená denní dávka: 1 – 3 tablety.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky.

Uchovávejte mimo dosah dětí.   

Skladujte při teplotě do 25°C a vlhkosti nejvýše 75%.

 

 

 

Kód Kód: SCT03
Jméno značky: Life Organic
Kategorie: Tablety
Hmotnost: 0.045 kg