Sibiřská chaga se skořicí - tablety

Akce
ChagaTabletySkorice7
469 Kč –21 %

Tablety pro přípravu lahodného horkého nápoje z chagy. Sušená lisovaná divoce rostoucí sibiřská medicinální houba chaga, obohacená o 100% čistý extrakt chagy a skořici. Praktická forma pro snadnou a rychlou přípravu chutného nápoje, nejen na cestách.

 

Obsah balení: 45 tablet (45 g).

369 Kč
Skladem

Rozpustné tablety se sibiřské chagy vznikají lisováním sušené divoce rostoucí březové houby chaga, ručně sbírané v čistém prostředí daleko od civilizace. Intenzita chuti výsledného nápoje, ale především jeho blahodárné účinky na naše tělo jsou zesíleny přidáním skořice a nejčistšího chagového extraktu, který obsahuje nejméně 50% chromogenního komplexu a 40% polysacharidů. Každá tableta je tak tvořena z 80 % jemně drcenou sušenou houbou chaga a z 20 % extraktem nejvyšší kvality. Po rozpuštění tablety ve vodě zůstává na dně šálku malé množství sedliny.

 

Způsob použití:

Vložte jednu tabletu do šálku a zalijte 200 – 250 ml vroucí vody, zamíchejte a nechte 5 minut louhovat.

Získáte tak lahodný, černohnědý, mírně nahořklý nápoj, s malým množstvím sedliny drcené sušené houby. Výslednou chuť můžete upravit použitím většího či menšího množství vody a podle chuti případně dosladit medem.

 

Doplněk stravy. Doporučená denní dávka: 1 – 3 tablety.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky.

Uchovávejte mimo dosah dětí.   

Skladujte při teplotě do 25°C a vlhkosti nejvýše 75%.

Kód Kód: SCT04
Jméno značky: Life Organic
Kategorie: Tablety
Hmotnost: 0.045 kg