Sibiřská chaga extrakt PLUS reishi

Čistý extrakt z divoce rostoucí sibiřské houby chaga (čaga, lat. Inonotus Obliquus) obohacený o výtažek z houby reishi (lat. Ganoderma lucidum). Prášek pro přípravu lahodného teplého či studeného nápoje, který může být blahodárně působící alternativou kávy nebo čaje.

 

Obsah balení: 90 g.

1 349 Kč
Vyprodáno

Extrakt ze sibiřské chagy je 100% výtažek z ručně sbírané houby s českým názvem rezavec šikmý, divoce rostoucí na břízách v sibiřské tajze, v čistém prostředí daleko od civilizace a s vyloučením leteckého provozu. Všechny pozitivní účinky chagy jsou podpořeny přídavkem extraktu další „zázračné“ houby reishi (lat. Ganoderma lucidum), „houby nesmrtelnosti“, po staletí používané v čínské medicíně pro zvýšení imunity, posílení srdce a celého organismu. Náš extrakt ze sibiřské chagy je vyrobený technologií protiproudé vodní extrakce, která umožňuje získat vzácné, tělu prospěšné látky při zachování jejich biologické aktivity a blahodárných účinků na zdraví člověka. Vhodný proces extrakce je nezbytný pro to, aby bylo možné získat maximální užitek a množství biologicky aktivních látek, které jsou v surové biomase sušené houby pro lidské tělo nedostupné. Takto získaný extrakt je následně vysušen při nízkých teplotách na prášek zcela rozpustný ve vodě a obsahuje nejméně 50% chromogenního komplexu a 40% polysacharidů.

 

Způsob použití:

Nasypte 1 g (cca ½ čajové lžičky) do šálku s 200 – 250 ml horké vody, max. 85°C, zamíchejte a nechte plně rozpustit.

Získáte tak lahodný, černohnědý, mírně nahořklý nápoj, bez jakékoliv sedliny a zbytků sušené houby. Výslednou chuť můžete upravit použitím většího či menšího množství vody a podle chuti případně dosladit medem.

 

Upozornění: plná rozpustnost prášku je známkou vysoké jakosti a čistoty extraktu, který neobsahuje žádné nerozpustné a tedy nestravitelné zbytky houby!

 

Obsah balení: 90 g.

 

Doplněk stravy. Doporučená denní dávka: 1 – 3 g.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky.

Uchovávejte mimo dosah dětí.   

Skladujte při teplotě do 25°C a vlhkosti nejvýše 75%.

Kód Kód: SCE02
Jméno značky: Life Organic
Kategorie: Extrakt
Hmotnost: 0.09 kg
Zpět do obchodu