Kvalita

Na český a evropský trh dodáváme pouze vysoce kvalitní produkty tradičního výrobce ze Sibiře. Pro výrobu našich extraktů se používají výlučně pečlivě zpracované a ručně sbírané plodnice divoce rostoucí chagy (lat. Inonotus Obliquus) z civilizací nezasažené tajgy Altaje a Tomské oblasti. Právě původ suroviny z neznečištěných oblastí, kde vládnou drsné klimatické podmínky, je základním předpokladem pro výrobu těch nejkvalitnějších extraktů.

Naše extraszu_logokty jsou vyráběny pouze z ručně kontrolovaných a důsledně očištěných částí plodnic chagy (tzv. sclerotium) z nichž jsou odstraněny neužitečné části mycelia a dřevo (které tvoří až 90% objemu živé plodnice a často bývá hlavní součástí některých výrobků ze sušené čagy), proto obsahují vysoký podíl polysacharidů, polyfenolů a chromogenního komplexu.

Kvalita produktů je důsledně kontrolována při výrobě na moderním technologickém zařízení, testována vlastní laboratoří i nezávislými institucemi a zdravotní nezávadnost je schválena i Státním zdravotním ústavem ČR. (Certifikát Extrakt, Certifikát Kapsle)

Naše chagové extrakty jsou 100% přírodní produkty získávané šetrným zpracováním ručně a udržitelně sbíraných plodnic houby chaga, rostoucích ve volné čisté přírodě sibiřské tajgy daleko od civilizace. Při výrobě není používaná žádná chemie a aditiva, celý výrobní proces probíhá na nejmodernějším zařízení a pod neustálou kontrolou. Proto garantujeme nejvyšší kvalitu.