Sibiřská chaga extrakt PLUS ženšen

Tip
ChagaExtraktZensen2

Čistý extrakt z divoce rostoucí sibiřské houby chaga (čaga, lat. Inonotus Obliquus) posílený výtažkem ženšenu (lat. Panax ginseng). Prášek pro přípravu lahodného teplého či studeného nápoje, který může být blahodárně působící alternativou kávy nebo čaje.

 

Obsah balení: 90 g.

1 299 Kč
Skladem

Extrakt ze sibiřské čagy je 100% výtažek z ručně sbírané houby s českým názvem rezavec šikmý, divoce rostoucí na břízách v sibiřské tajze, v čistém prostředí daleko od civilizace a s vyloučením leteckého provozu. Pozitivní účinky čagy jsou posíleny extraktem ženšenu (lat. Panax ginseng).

Náš extrakt ze sibiřské čagy je vyrobený technologií protiproudé vodní extrakce, která umožňuje získat vzácné, tělu prospěšné látky při zachování jejich biologické aktivity a blahodárných účinků na zdraví člověka. Vhodný proces extrakce je nezbytný pro to, aby bylo možné získat maximální užitek a množství biologicky aktivních látek, které jsou v surové biomase sušené houby pro lidské tělo nedostupné. Takto získaný extrakt je následně vysušen při nízkých teplotách na prášek zcela rozpustný ve vodě a obsahuje nejméně 50% chromogenního komplexu a 40% polysacharidů.

 

Způsob použití:

Nasypte 1 g (cca ½ čajové lžičky) do šálku s 200 – 250 ml horké vody, max. 85°C, zamíchejte a nechte plně rozpustit.

Získáte tak lahodný, černohnědý, mírně nahořklý nápoj, bez jakékoliv sedliny a zbytků sušené houby. Výslednou chuť můžete upravit použitím většího či menšího množství vody a podle chuti případně dosladit medem.

 

Upozornění: plná rozpustnost prášku je známkou vysoké jakosti a čistoty extraktu, který neobsahuje žádné nerozpustné a tedy nestravitelné zbytky houby!

 

Obsah balení: 90 g.

 

Doplněk stravy. Doporučená denní dávka: 1 – 3 g.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Kód Kód: SCE03
Jméno značky: Life Organic
Kategorie: Extrakt
Hmotnost: 0.09 kg
Zpět do obchodu