Sibiřská chaga extrakt ultra (90 kapslí)

Akce
ChagaExtraktUltra1
849 Kč –7 %

100% čistý extrakt z divoce rostoucí sibiřské houby chaga (čaga, lat. Inonotus Obliquus) ve formě vegetariánských celulózových kapslí, pro snadné pravidelné užívání extraktu chagy pro ty, kdo zatím nepropadli lahodné chuti nápojů z chagy.

Obsah balení: 90 kapslí (45 g).

849 Kč –7 % 789 Kč
Skladem

Extrakt ze sibiřské chagy je 100% výtažek z ručně sbírané houby s českým názvem rezavec šikmý, divoce rostoucí na břízách v sibiřské tajze, v čistém prostředí daleko od civilizace a s vyloučením leteckého provozu. Náš extrakt ze sibiřské chagy je vyrobený technologií protiproudé vodní extrakce, která umožňuje získat vzácné, tělu prospěšné látky při zachování jejich biologické aktivity a blahodárných účinků na zdraví člověka. Vhodný proces extrakce je nezbytný pro to, aby bylo možné získat maximální užitek a množství biologicky aktivních látek, které jsou v surové biomase sušené houby pro lidské tělo nedostupné. Takto získaný extrakt je následně vysušen při nízkých teplotách na prášek zcela rozpustný ve vodě, obsahuje nejméně 50% chromogenního komplexu a 40% polysacharidů, neobsahuje žádné nerozpustné, nestravitelné zbytky houby, je lehce vstřebatelný a vhodný k užívání i ve formě kapslí.

 

Užití: kapsle je vhodné užívat na lačno, pro co nejlepší vstřebání složek extraktu a zapít dostatečným množstvím vody.

 

Obsah balení: 90 kapslí (45 g). 

Doplněk stravy. Doporučená denní dávka: 3 – 5 kapslí.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky.

Uchovávejte mimo dosah dětí.   

Skladujte při teplotě do 25°C a vlhkosti nejvýše 75%.

Kód Kód: SCK01
Jméno značky: Life Organic
Kategorie: Kapsle
Zpět do obchodu